Erzincan Kemaliye Karadut Pekmezi (744 gr)

Ürün Kodu: 870

Marka: Tereci

37.65 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 08 Aralık, 2021 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Işığı ve bol suyu seven karadut meyvesi, ılıman ve güneşli bölgelerde rahatlıkla yetiştirilebilir. Erzincan ilinde toplanan ve hazırlanan karadut haziran ve temmuz aylarında olgunlaşarak toplanmaya hazır hale gelir, kuru ve temiz örtülere silkelenir.

Dut ağacından tek tek elle toplanabilen meyvenin ezilmemesi için oldukça hassas davranılır ve toplanan meyveler sepetlere konulur. Hasat mevsiminde toplanıp beklemeden pekmez yapılan karadut iklimlendirilmiş depolama alanlarında muhafaza şartlarına uygun olarak saklanır. Bu sayede ürün daima tazeliğini korur.  

Türkiye'nin en kaliteli karadut pekmezi olarak bilinen Erzincan  karadut pekmezi tamamen doğaldır, meyveleri sera ürünü değildir. Karadutlar dalından koparıldıktan sonra saf haliyle pekmez yapılır. Tereci ürüne herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu eklemez.

Online Kredi Kartı: Kredi kartınızla online olarak ödeme yapabilirsiniz.

Online Sodexo: Sipariş sırasında Sodexo kartınızla, online olarak ödeme yapabilirsiniz.

Pazartesi'den Perşembe gününe kadar saat 15.00'e kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. 

Perşembe günü saat 15.00'den sonra vereceğiniz siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilir. (Yiyecek içecek maddelerinin hafta sonu kargoda kalıp bozulmasını engellleme amaçlıdır.)

200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Bu tutarın altındaki alışverişlerde ise 10 TL taşıma bedeli alınır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır